ELMAS, s.r.o.

Profesionálna montáž elektroinštalačných rozvodov podľa Vašich predstáv.

Telefon

+421 917 468 984

Email

webstranka@elmas.sk

Kvôli čomu ste prišli?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Čím sa riadime pri práci

Po takmer dvadsiatich rokoch v odbore už v spoločnosti Elmas, s.r.o. máme istotu, že svojim klientom dokážeme dodať vysoko kvalitné a individuálne zamerané služby. Svedčí o tom aj spokojnosť našich súčasných klientov z celého Slovenska, ktorým sme projektovali aj realizovali rekuperačné systémy alebo chytré elektroinštalácie. Prečo by ste si nás mali objednať aj Vy?

Dlhoročné skúsenosti

Od roku 2002 sme mali možnosť spolupracovať so stovkami klientov predovšetkým z okolia Starej Ľubovne a z Prešovského kraja. Klientov z radov jednotlivcov i firiem si ale hľadáme aj v ďalších častiach Slovenska a každá z našich zákaziek nás dostáva o niečo ďalej. V súčasnosti od nás dostanete špičkový servis, na ktorom sú vidieť roky práce v obore aj široký prehľad v problematike elektroinštalácií, rekuperáciou aj stavebníctva ako takého.

Inovatívny, inteligentný prístup

Máme radi riešenia, ktoré dokážu naplno využiť všetky dostupné technológie, ušetriť našim klientom energiu aj ich osobný čas a maximalizovať ich komfort. Preto sa snažíme v oblasti rekuperácie, ale aj inteligentných elektroinštalácií premyslieť každý detail a predvídať všetky možné problémy a okolnosti.

Riešenie na mieru

Každý zákazník je iný a rovnako tak odlišné sú aj objekty, s ktorými pracujeme – od miniatúrnych bytov až po veľké komerčné prevádzky. Preto si dávame záležať, aby sme Vaše požiadavky bezpečne poznali, a robíme si na Vás dostatok času ako pri prvotných konzultáciách, tak počas celej nasledujúcej spolupráce.

Kvalitná technológia

Pre svojich klientov vyberáme a dodávame tie najlepšie materiály a technológie na trhu. Záleží nám na tom, aby sme Vám zakaždým dodali perfektný výsledok s dlhoročnou životnosťou, či už Vám budeme inštalovať solárny panel, alebo odvetrávať Váš dom. Preto nikdy nepracujeme s produktmi dodávateľov, ktorým sami absolútne nedôverujeme a za ktorými si nemôžeme stáť.

O nás

 

Spoločnosť ELMAS s.r.o. vznikla v roku 2002 ako živnosť, postupné naberanie skúseností a odborného vzdelávania nás motivovala k vytvoreniu spoločnosti s ručením obmedzeným.

Špecializujeme sa inštalácie rodinných domov, hlavne so zameraním na „INTELIGENTNÉ“ rozvody vo vysokej kvalite za nízke ceny.

Ponúkame Vám:

  • elektroinštalácie do 1000V triedy A od počiatku až po uvedenie do prevádzky
  • Inštalácie inteligentných domov
  • bleskozvody
  • revízie elektroinštalácií a bleskozvodov.
  • projekty, poradenstvo a návrh el. inštalácie podľa požiadaviek investora v spolupráci s platnými normami STN.
  • domové dorozumievacie systémy a prístupové systémy, otvorenie vchodových dverí na diaľku alebo za pomoci DEK kľúča.
  • zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, kompletné dátové rozvody, satelitné a televízne rozvody.
  • LED osvetlenie.
  • návrh a montáž rekuperačných jednotiek.
  • bezplatné stavebné poradenstvo.

Naším cieľom je Vaša spokojnosť

Neváhajte a využite naše služby a dlhoročné skúsenosti.

PS: Elektroinštaláciu Vám spraví aj Váš sused, ide o to či s ňou budete spokojný keď sa nasťahujete. My sme robili elektrické rozvody aj kolegom elektrikárom, pretože ak niekto robí údržbára, neznamená to že vie spraviť aj bytové rozvody.

Štandardné inštalácie

Inteligentné inštalácie

Rekuperácie

kalkulácia ceny